Güncel

Samsung Eskiyi Getir Yeniyi Al Kampanyası Detayları

Samsung Eskiyi Getir Yeniyi Al! Samsung Eskiyi Getir Yeniyi Al 2023 Telefon! Samsung Eskiyi Getir Yeniyi Al Kampanyası! Samsung Eskiyi Getir Yeniyi Al Nedir?

Samsung Eskiyi Getir Yeniyi Al

Samsung Eskiyi Getir Yeniyi Al! Samsung Eskiyi Getir Yeniyi Al 2023 Telefon! Samsung Eskiyi Getir Yeniyi Al Kampanyası! Samsung Eskiyi Getir Yeniyi Al Nedir?

Samsung Eskiyi Getir Yeniyi Al Kampanyası Detayları
Samsung Eskiyi Getir Yeniyi Al Kampanyası Detayları

Samsung eskiyi getir yeniyi al kampanyasıyla birlikte istediğiniz elektronik aleti almanız mümkündür. Takas desteği sağlayacak yenilikçi marka toplamda 4000 TL destek sunar. Ayrıca kampanyadan yararlanacak kişiler cihaz değişim programında akıllı cep telefonu tercih edebilir. Bu kampanya sadece akıllı cep telefonlarında uygulanır.

Samsung Eskiyi Getir Yeniyi Al 2023 Telefon

Samsung eskiyi getir yeniyi al telefon kampanyasıyla birlikte yeni cihaz alırken indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Sadece Samsung yeni cihaz alımlarında bu kampanya geçerlidir. Akıllı cep telefonlarında kampanyaya uygun cep telefonlarını tercih edenler 4000 TL indirim olanağından yararlanabilir.

Belirli modellerde geçerli olan kampanya dahilinde eski cihaz bedeli değerlendirme sonucunda ortaya çıkar. En fazla 4000 TL bedel verilebilir.

Samsung Eskiyi Getir Yeniyi Al Kampanyası

Samsung eskiyi getir yeniyi al kampanyası ile yeni bir cihaz sahibi olmak mümkündür. Cihaz sahibi olacak kişiler mutlaka ayrıntıları Samsung bayilerinden öğrenmelidir. Ayrıca online üzerinden tüm gerekli açıklamalar yapılmıştır.

Bir cihazın fiziki değerlendirme sonucunda ortaya çıkan ücreti esas alınarak gerekli indirim yeni cihaz alırken uygulanacaktır. Eski cihaz kabul edilebilir şartları Samsung bayilerinde öğrenilir.

Samsung Eskiyi Getir Yenisini Al Nedir?

Samsung eskiyi getir yeniyi al yeni cihaz alırken indirim uygulanmasıdır. Bu indirim kapsamında eski cihazınız değerlendirilir ve piyasa değerine bakılarak indirim yapılır. Fiziki değerlendirme sonucunda ortaya çıkan sonuçlar neticesinde tüketici kabul ederse eğer yeni cihazını uygun modeller arasından belirleyebilir.

Bu sebepten dolayı seçim sadece tüketicidedir. Cihaz kampanyaları Samsung bayileri ve bu kampanyaları sağlayan diğer markalarda bulunur.

Samsung cep telefonu satan diğer markalar kampanyayı destekleyebilir. Kampanya hakkındaki tüm ayrıntıları dilerseniz müşteri hizmetleri veya online destek üzerinden öğrenebilirsiniz.

Samsung Eskiyi Ver Yeniyi Al 2023 Beyaz eşya Kampanyası

Samsung eskiyi getir yeniyi al beyaz eşya kampanyaları belirli zaman aralıklarında yapılır. Her bayide beyaz eşya kampanyası bulunmayabilir. Öncelikli olarak Samsung.com üzerinden mutlaka kampanya hakkındaki bilgileri öğrenmelisiniz.

Başvuru formu ve kampanya tarihlerini kaçırmadan ilgili kampanyalardan yararlanarak hediye fırsatlarını kaçırmasınız. Kampanyanın ayrıntıları başvuru formu ve diğer detaylarla birlikte mutlaka incelenmelidir.

Yıldız Vermek İster Misin?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu