Güncel

Hollandalı Deprem Uzmanı Türkiye Açıklamaları

Hollandalı Deprem Uzmanı! Hollandalı Deprem Uzmanından Açıklamalar! Hollandalı Deprem Uzmanının Açıklamaları Nelerdir?

Hollandalı Deprem Uzmanı

Makalede Hangi Konular Bulunuyor?

Hollandalı Deprem Uzmanı! Hollandalı Deprem Uzmanından Açıklamalar! Hollandalı Deprem Uzmanının Açıklamaları Nelerdir?

Hollandalı Deprem Uzmanı Türkiye Açıklamaları
Hollandalı Deprem Uzmanı Türkiye Açıklamaları

Hollandalı deprem uzmanı tarafından daha önce deprem yorumu yapılmıştı. Son gerçekleşen Kahramanmaraş depremi Hollandalı deprem uzmanının iddialarına göre merkez üssü nokta atışı ile saptanmıştır. Deprem hakkındaki ayrıntıları 3 Şubat 2023 tarihinde yapmıştır. Ayrıca kendi kişisel sosyal medya hesabında bu iddialarını ortaya koymuştur.

Hollandalı uzmanın yaptığı açıklamalara bakıldığında oldukça çarpıcı iddialar bulunur. Bunların en başında 6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan Kahramanmaraş merkezli depremdir. Çünkü deprem uzmanı belirttiği tarih aralığında daha öncesinde depremin olacağını işaret etmiştir.

Hollandalı Deprem Uzmanından Açıklamalar

Hollandalı deprem uzmanı yaptığı açıklamalarla adeta gündemin bir anda dikkatini çekmiştir. Çünkü 6 Şubat 2023’te Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremde daha öncesinde bu depremin olacağını sosyal medya hesabında iletmiştir.

Yaklaşık on ile ve birkaç farklı ülkeyi etkileyeceğini söylemiştir. Söylediği şekilde belirttiği tarih aralığında iki farklı deprem meydana gelmiştir. Ayrıca deprem uzmanı tek bir deprem üzerinde yoğunlaşsa da işaret ettiği bölgede aynı gün içerisinde iki farklı deprem oluşmuştur.

Hollandalı Deprem Uzmanının Açıklamaları Nelerdir?

Hollandalı deprem uzmanı açıklamalarında yer verdiği deprem bilgisi ile depremi çok önceden belirtmiştir. Sosyal medya hesabında deprem hakkındaki açıklamalarıyla oldukça ilgi çekmiştir. Hollandalı deprem uzmanı Türkiye ve çevre ülkelerde hissedilecek depremin önceden bilgisini vermiştir.

Şaşırtıcı açıklamalarıyla birlikte birçok bilim insanı tarafından merakla takip edilmektedir. Daha önce de farklı depremleri bilmiş ve öncesinde insanları uyarmıştır. Yaptığı çalışmalar varsayımların önüne geçmiştir.

Bu sebepten dolayı dünyanın ilgisini çekmeyi başarmıştır. Söylediği şiddette ve belirttiği tarihlerde Türkiye’de Kahramanmaraş merkezli deprem meydana gelmiştir.

Yıldız Vermek İster Misin?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu