Güncel

İdata Başvuru Takip 2023! İdata Nedir, Nasıl Başvurulur?

İdata Başvuru Takip Nereden Yapılır? İdata Başvuru Takip Sorgulama! İdata Başvuru Takip Nereden Yapılıyor?

İdata Başvuru Takip 2023

İdata Başvuru Takip Nereden Yapılır? İdata Başvuru Takip Sorgulama! İdata Başvuru Takip Nereden Yapılıyor?

İdata Başvuru Takip 2023! İdata Nedir, Nasıl Başvurulur?
İdata Başvuru Takip 2023! İdata Nedir, Nasıl Başvurulur?

İdata başvuru yapacaklar google üzerinden itadaya dair aramalar yapıp uygun ve güvenilir site adreslerini ziyaret etmelidir. Başvuru takip sistemi için İtalya vize işlemleri resmi web sitesinde gerçekleşir. Web sitesi üzerinden vize işlemleri ve dahası şu şekildedir;

  • Schengen vize işlemleri
  • Yetki alanları
  • Doldurulacak formlar listesi
  • Randevu işlemleri
  • Premium loung vize işlemleri
  • Başvuru takip işlemleri

İdata Başvuru Takip Nereden Yapılır?

İdata başvuru takip işlemini gerçekleştirmek isteyenler ilgili web sitesini ziyaret etmeli ve vize işlemleri kısmından başvuru takibini yapabilmelidir. Ayrıca takibi gerçekleştirmek amaçlı pasaport numarası ve barkod numarası gerekir.

Buna ek olarak 90 günden daha fazla süreler içerisinde teslim alınmayan pasaportlarla alakalı konsolosluğu ziyaret etmeniz gerekir. Konsolosluğa giderek ilgili pasaportunuzu alabilirsiniz.

İdata Başvuru Takip Sorgulama

İdata başvuru takip sorgulama işlemleri sırasında mutlaka pasaport ve barkod numaranızın bulunması gerekir. Bu numaralarla birlikte sorgu işlemi yaparak web sitesi üzerinden ilgili adımları izleyebilirsiniz. Mutlaka pasaport numarası ve barkod numarası güncel olmalıdır. Ancak bu şekilde sorgu işlemlerinizi pasaport teslim fişi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İdata Başvuru Takip Nereden Yapılıyor?

İdata başvuru takip işlemini yapmak isteyenler idata.com.tr üzerinden gerekli sorgulamalarını yapabilmektedir. Sadece bu web sitesi üzerinden gerekli sorgu işlemi yapılabilir ve eğer daha fazla bilgi almak isterseniz iletişim hattı ile öneri ya da şikayetlerinizi yönlendirebilirsiniz.

Ayrıca merak ettiğiniz kısım hakkında soru cevap bölümünde aklınıza takılan öğrenmeniz mümkün olur. Birçok işleminizi yapabileceğiniz müşteri hizmetleri mobil başvuru kabul eder.

5/5 - (6 Oy Verildi )

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu