Güncel

İşler Depremzede Kitap Yardımı! Kitap Yardımı Başvuru

İşler Depremzede Kitap Yardımı Başvurusu Nasıl Yapılır? İşler Depremzede Kitap Yardımı Nedir? İşler Depremzede Kitap Yardımları Nelerdir? İşler Kitabevi Deprem Yardımı

İşler Depremzede Kitap Yardımları

İşler Depremzede Kitap Yardımı Başvurusu Nasıl Yapılır? İşler Depremzede Kitap Yardımı Nedir? İşler Depremzede Kitap Yardımları Nelerdir? İşler Kitabevi Deprem Yardımı

İşler Depremzede Kitap Yardımı! Kitap Yardımı Başvuru
İşler Depremzede Kitap Yardımı! Kitap Yardımı Başvuru

İşler depremzede kitap yardımı kapsamında deprem bölgesinde yaşayan öğrencilere destek olmak amaçlı kitap yardımında bulunur. Kitap yardımı üniversite hazırlık ve lise hazırlık sınavları için öğrencilere yardımcı olmak adına sağlanır.

Deprem bölgesinde sınava hazırlanan öğrenciler kitapevinin yardımıyla birlikte ilgili formu doldurur ve gerekli detayları isterse kuruma müracaat ederek öğrenebilir. Deprem bölgesinde yaşayan üniversite hazırlık ve lise hazırlık grubundaki öğrenciler tüm kitap ihtiyaçlarını karşılar. Kitap ihtiyaçları karşılanan öğrenciler sınavlara hazırlık aşamasında eksik bırakılmamaya çalışılır.

İşler Depremzede Kitap Yardımı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İşler depremzede kitap yardımı başvurusu online üzerinden yapılabilir. İşler kitap evinin sayfasına giriş yaparak mail yoluyla müracaat edilebilir. Destek ekibi ile iletişime geçerek başvuru için formu doldurabilirsiniz. Form kitabevinin resmi web sitesinde yayınlanmıştır.

Detaylar ve şartlar form duyuru kısmında belirtilir. Tüm lise hazırlık ve üniversite hazırlık öğrencileri gerekli yardım başvurusu için mutlaka başvuru formunu doldurmalıdır.

İşler Depremzede Kitap Yardımı Nedir?

İşler depremzede kitap yardımı lise ve üniversite hazırlık öğrencilerini hazırlık aşamasında kitap yardımı sağlar. Deprem yüzünden yaşanan olumsuzluklar öğrencileri sınav hazırlık aşamasında yarıda bırakmaması için kitap yardımı yapılır. Kitap yardımı yapılırken formda şu bilgiler istenir;

  • E-posta adresi
  • Kişisel bilgiler ve irtibat numarası
  • Sınıf bilgisi
  • Şehir il ve ilçe bilgisi
  • E-devletten alınan ikametgah bilgisi
  • Başvuru tipi bilgisi ve aydınlatma metni onayı

İşler Depremzede Kitap Yardımları Nelerdir?

İşler depremzede kitap yardımı kapsamında her öğrenci hangi sınava hazırlanıyorsa müfredata uygun kitaplar öğrenci ile paylaşılacaktır. Hazırlık aşamasında ihtiyaç duydukları tüm kitap yardımları yayınevi tarafından yapılabilecektir. Yayınevi ayrıca bu yardımı karşılıksız bir şekilde sağlar.

Yayınevinin sağladığı yardım kapsamında hazırlık aşamasında ihtiyaç duyulan tüm hazırlık kitapları soru bankası ve konu anlatımı şekilde depremzede öğrencilere verilir.

İşler Kitabevi Deprem Yardımı

İşler depremzede kitap yardımı karşılıksız yapılan bir destektir. Bu destek kapsamında üniversite ya da lise hazırlık öğrencileri yardımdan yararlanarak kitap gereksinimlerini karşılar. Eksik kalmamaları için kitap gereksinimleri yayınevi tarafından karşılanacaktır. Tüm detayları düşünen yayınevi sağladığı yardımlarla tüm depremzedelere yardımcı olmaktadır.

Yıldız Vermek İster Misin?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu