Güncel

www.peygambersevdalilari.com Başvuru 2023

www.peygambersevdalilari.com Başvuru Formu! www.peygambersevdalilari.com Başvuru Sorgulama! www.peygambersevdalilari.com Başvuru İptali

www.peygambersevdalilari.com Başvuru 2023

www.peygambersevdalilari.com birtakım etkinlikler ve programlar düzenler. Peygamber sevdalıları adlı platformda Müslümanların bir araya getirilmesini sağlar. 2018 yılında vakıf konumuna geçmiştir. Peygamber’in örf, adetleri ve inancı gereği hayatını anlatılan programlara sempozyum ve etkinliklerle katılmak isteyenler başvuru yapabilir. 

www.peygambersevdalilari.com Başvuru 2023
www.peygambersevdalilari.com Başvuru 2023

Başvuru yaptıktan sonra her ilde ve her ilçede düzenlenecek birtakım etkinliklere katılmak isteyenler kutsal bir vazife gerçekleştirebilir. Programlar kapsamında vakfın düzenlediği birtakım etkinliklerde yarışmalar düzenlenir.

Bu yarışmalara katılım için öğrenciler ilgi duyduğu alanlarda istediği kategoriyi seçerek yarışmaya katılmak istediklerini beyan edebilir. Yarışmanın düzenlendiği il ve ilçe çevresinde yaşayan kimseler başvurusunu online üzerinden yapabilir.

www.peygambersevdalilari.com Başvuru Formu

Peygamber sevdalıları vakfı başvuru formu online üzerinden erişilebilir. Vakfa kayıt olmak isteyen kişiler başvuru formunu doldurarak kitap temini noktalarından ilgili kitapları temin edebilir. Ayrıca vakfın düzenlediği yarışmalar için yarışmaya katılıp katılmamak tamamen kişinin kendisine kalır.

Sadece konuk olarak ya da yarışmacı olarak başvuru yapılabilir. Başvuru sırasında sizden istenen iletişim bilgilerinde mutlaka güncel numarayı girmeniz gereklidir. Çünkü vakıf yetkilileri size geri dönüş sağlamak için vereceğiniz iletişim bilgilerini kullanır.

www.peygambersevdalilari.com Başvuru Sorgulama

Peygamber sevdalıları vakfı başvuru sorgulama işlemini kurumla iletişime geçerek yapmanız gereklidir. Başvuruya gönderdiğiniz form hakkındaki ayrıntıları kurumun Gmail hesabı üzerinden iletişime geçerek sorgulayabilirsiniz.

Ayrıca başvuru sırasında verdiğiniz iletişim bilgileri ve kişi adı ile başvuru yaptığınız tarihi belirterek sorgu işlemini yapabilirsiniz. Sorgu işlemini kişinin kendisi ya da bir yakını gerçekleştirebilir. Herhangi bir kısıtlama olmadan başvuru formunun sorgulama işleminde başvurunun kabul olup olmadığı Gmail hesabıyla iletişime geçilerek öğrenilir.

www.peygambersevdalilari.com Başvuru İptali

Peygamber sevdalıları vakfı başvurusunun iptali için iletişim bilgilerini kullanarak başvurunun iptali istenebilir. Ayrıca başvuru yapan kişinin iptal etmesi lazımdır. Kişinin açık rızası olarak başvurunun iptalinin gerçekleşmesi gerekir.

Bu iptal kişi tarafından sağlandığı sürece neticeye kavuşabilir. Formu dolduran kişi dışında bir kimse iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçse dahi bu başvurunun iptali gerçekleşmeyebilir. Bu sebepten dolayı mutlaka kişinin kendisi iletişime geçmeli ve başvurusunu hangi sebeplerden dolayı iptal ettiğini bildirmelidir.

5/5 - (14 Oy Verildi )

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu