Games

dizibox! dizibox nedir? euphoria! dizibox flim izle

dizibox! dizibox nedir?
dizibox! dizibox nedir?

dizibox nedir; Yabancı dizi izlememiz için kurulan full hd, kesintisiz son filimleri ve dizilerin eski ve yeni bölümlerini bizlere sunan internet sitesidir. Netflixten sonra insanların genel olarak tercihi olan filim sitesi olup son zamanlarda insanların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Dizipal şeklinde yaygın bi sitedir.

dizibox nedir; Yabancı dizi seven kitleye hitap eden genellikle yabancı filim ve dizileri türkçeye çevirip güncel dizileri anlık paylaşan aynı zamanda eski dizileri de bünyesinde barındıran yabancı dizi sitesidir.

dizibox flim izle; https://www.dizibox.tv/ web sitesine giriyoruz üst solda arama yerinden izliyeceğimiz filimin adını yazıyoruz veya üstte alfabetik sıralamaya göre izleyeceğimiz filimin baş harfiyle arama yapıyoruz ardından listede alfabetik sıralamaya göre çıkıyor.

euphoria
euphoria

euphoria: Yönetmenliğini Augustine Frizzell’in yaptığı ismiyle aynı olan İsrail yapımı diziden uyarlanan  Euphoria’da 17 yaşındaki Rue’nun adındaki çocuğun hikayesini anlatmaktadır. Kimlik arayışı, travma, sosyal medya, uyuşturucu, aşk ve arkadaşlık gibi temaları ele alıyor.

5/5 - (8 Oy Verildi )

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu