Güncel

Afad Müşteri Hizmetleri! Afad İletişim Malatya Afad İletişim

Afad Müşteri Hizmetleri Nedir?

Makalede Hangi Konular Bulunuyor?

Afad Müşteri Hizmetleri! Afad İletişim Malatya Afad İletişim
Afad Müşteri Hizmetleri! Afad İletişim Malatya Afad İletişim

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) ile iletişime geçmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz:

AFAD Genel Müdürlüğü: Adres: Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No: 274 Çankaya/ANKARA Telefon: +90 (312) 258 70 00 Faks: +90 (312) 213 14 63 E-Posta: afad@afad.gov.tr

AFAD Çağrı Merkezi: Telefon: 122 (Türkiye içerisinden ücretsiz arama) Telefon: +90 (312) 258 70 00 (Türkiye dışından arama)

İlgili AFAD İl Müdürlüğü ile iletişime geçmek istiyorsanız, ilgili ilin valiliği veya belediye web sitesinden veya sosyal medya hesaplarından güncel iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz. Müşteri hizmetleri veya afetle ilgili konular için, AFAD Çağrı Merkezi’ni (122) arayarak bilgi alabilirsiniz.

Malatya Afad İletişim

Malatya İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürlüğü ile iletişime geçmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz:

Adres: Kernek Mahallesi Kernek Caddesi No: 19, 44280 Yeşilyurt/Malatya, Türkiye

Telefon: +90 (422) 341 53 12 Faks: +90 (422) 341 53 13

E-posta ve sosyal medya hesapları gibi diğer iletişim bilgileri için Malatya Valiliği veya Malatya Belediyesi’nin web sitesini ziyaret edebilir veya telefonla doğrudan Malatya AFAD İl Müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.

Unutmayın ki, acil durumlar için Türkiye genelinde hizmet veren AFAD Çağrı Merkezi’ni (122) arayarak destek alabilirsiniz.

Yıldız Vermek İster Misin?

Bir Yorum

  1. 6 Şubat depreminde konteyner talebinde bulunmuştum. HALA BEKLEMEDEYİM‼️‼️‼️‼️ Annem raporlu ciddi boyutta hasta. (Epilepsi, engelli ve beyninde pıhtılar mevcut) Ben bakmak zorundayım. Yaklaşık 1 ay evvel ona konteyner çıktı şükür, Manas konteyner YB126 da kalıyor. SİZDEN ANNEME BAKABİLMEM İÇİN MANAS KONTEYNER KENT TEN YB126 YA YAKIN KONTEYNER İSYİYORUM. AFAD GENEL MERKEZE BAŞVURU YAPTIM, YASİN KOMUTANLA GÖRÜŞTÜM. NOT OLARAK ALINDI. 2 ÇOCUĞUM VAR, LÜTFEN BİR AN EVVEL KONTEYNER ⚠️⚠️⚠️⚠️ GÖRMEMEZLİKTEN GELMEYİN, YETERİNCE ZOR ŞARTLARDA AYAKTA DURUYORUZ, LÜTFEN SIKINTIMIZI GİDERİN….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu