Güncel

Deprem Kredisi Veren Bankalar

Deprem Kredisi Veren Bankalar Ve Avantajları! Deprem Kredisi Veren Bankalar Hangileridir? Deprem Kredisi Veren Bankaların Avantajları

Deprem Kredisi Veren Bankalar Ve Avantajları

Deprem kredisi veren bankalar depremzedeler için oldukça faydalı ve cazip fırsatlar sunar. Bu imkanlar ile birlikte depremden zarar gören kişiler ertelemeli ve faizsiz kredi olanaklarından yararlanabilir. Kredi veren bankalar şu şekilde sıralanır:

Bankaların sunduğu imkanlar dahilinde depremzedeler tercih edeceği kredi veya kredi kartı seçeneklerini mobil hizmetlerden faydalanarak alabilir. Bankalar deprem bölgelerinde mobil hizmet sağlayan araçları ile birlikte destek vermektedir. Bu sebepten dolayı hızlı ve kolay bir şekilde acil nakit ihtiyaçlarınızı çözebilirsiniz.

Deprem Kredisi Veren Bankalar
Deprem Kredisi Veren Bankalar

Deprem Kredisi Veren Bankalar Hangileridir?

Deprem kredisi veren bankalar gün geçtikçe artmaktadır. İlk olarak devlet bankalarının başlattığı bir kampanya olan deprem kredisi sonraki zamanda özel bankalarında yaptığı bir uygulama haline gelmiştir.

Gereken nakit desteği kapmasında depremzedeler bankaların faizsiz bir şekilde sağladığı kredi olanaklarından belirli tutarlarda yararlanabilir.

Yaklaşık 20.000 TL’ye kadar 6 ay sonra ödemeli faizsiz kredi çekilebilir. Bankaya göre şartlar ve ayrıntılar değişkenlik gösterebilir. Bu sebepten dolayı bizzat banka ile iletişime geçilebilir.

Deprem Kredisi Veren Bankaların Avantajları

Deprem kredisi veren bankalar depremden zarar gören illerde yaşayan kimselere destek sağlar. Bu bankalar sunduğu kredi olanakları ile 6 ay ertelemeli krediler veya kredi kartı desteği sunmaktadır. Ayrıca banka müşterisi olan ve vefat edenlerin ise borçları tamamen silinmektedir.

Yapılan destek kampanyasına hemen her banka katılmıştır. Bankaların sağladığı bu imkanlar 18 yaşını dolduran depremzedelere verilecektir. 

5/5 - (1 Oy Verildi )

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu