Sosyal Yardımlar

Adıyaman sosyal market giyim randevu alma

Adıyaman sosyal market giyim randevu alma nasıl alınır? Adıyaman sosyal market giyim randevu alma formu nasıl doldurulur? Adıyaman sosyal marketten kimler randevu alabilir?

Adıyaman sosyal market giyim randevu alma nasıl alınır?

Adıyaman sosyal market giyim randevu alma nasıl alınır? Adıyaman sosyal market giyim randevu alma formu nasıl doldurulur? Adıyaman sosyal marketten kimler randevu alabilir?

Adıyaman sosyal market giyim randevu alma
Adıyaman sosyal market giyim randevu alma

Adıyaman Belediyesi tarafından açılan sosyal marketlerde giyim ürünleri de bulunmaktadır. Randevu alarak bu marketlerden giyim ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Aşağıdaki adımları izleyerek Adıyaman sosyal market giyim randevusu nasıl alınır öğrenebilirsiniz:

  • http://sosyalmarket.adiyaman.bel.tr adresine girin.
  • Ana sayfada “Randevu Al” butonuna tıklayın.
  • Açılan sayfada “Sosyal Market Randevu İşlemleri” bölümünden “Millet Bahçesi Giyim Market” seçeneğini seçin.
  • Açılan formda istenen bilgileri doğru şekilde doldurun. Bilgiler arasında ad, soyad, TC kimlik numarası, telefon numarası ve randevu tarihi seçimi gibi başlıklar yer almaktadır.
  • İstenilen bilgileri doldurduktan sonra “Randevu Oluştur” butonuna tıklayın.
  • Başarıyla randevu oluşturulduktan sonra size verilen randevu numarası ile giyim marketine gidebilirsiniz.

Ayrıca Adıyaman Belediyesi tarafından açılan sosyal marketler arasında sadece giyim ürünleri olan Millet Bahçesi Giyim Market bulunmaktadır. Diğer marketlerde gıda, temizlik ve bebek ürünleri gibi farklı ihtiyaçlar

karşılanmaktadır. Randevu oluştururken doğru marketi seçmeye özen göstermeniz gerekmektedir. Randevu işlemleri için http://sosyalmarket.adiyaman.bel.tr adresine girerek diğer marketler için de randevu oluşturabilirsiniz. Güvenli ve düzenli bir hizmet için Adıyaman sosyal marketleri randevu sistemiyle hizmet vermektedir.

Adıyaman sosyal market giyim randevu alma formu nasıl doldurulur?

Adıyaman sosyal market giyim randevusu almak istiyorsanız, http://sosyalmarket.adiyaman.bel.tr adresi üzerinden online randevu sistemi kullanarak önceden randevu almanız gerekiyor. Aşağıdaki adımları izleyerek Adıyaman sosyal market giyim randevu alma formunu nasıl dolduracağınızı öğrenebilirsiniz:

1. http://sosyalmarket.adiyaman.bel.tr adresine girin.
2. Ana sayfada yer alan “Randevu Al” butonuna tıklayın.
3. Açılan sayfada “Sosyal Market Randevu İşlemleri” bölümünde “Millet Bahçesi Giyim Market” seçeneğini seçin.
4. Randevu formu açılacak. Formda istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurun. Formda istenen bilgiler:

– Ad ve soyad
– TC kimlik numarası
– Telefon numarası
– Randevu tarihi seçimi

5. Formu doldurduktan sonra “Randevu Oluştur” butonuna tıklayın. Randevunuz kaydedilecek ve size randevu numarası verilecektir.

6. Randevu günü geldiğinde yanınızda TC kimlik kartınızı veya geçici kimlik belgenizi bulundurarak Millet Bahçesi Giyim Market’e gitmeniz yeterlidir. Randevu numaranız size yardımcı olmak için en az bir görevli tarafından sorulabilir.

Adıyaman sosyal market giyim randevusu almak oldukça basit bir işlemdir. Formu doğru ve eksiksiz doldurarak, giyim ihtiyaçlarınızı karşılamak için randevu oluşturabilirsiniz.

Adıyaman sosyal marketten kimler randevu alabilir?

Adıyaman sosyal market hizmetleri ihtiyaç sahibi vatandaşlar için sunulmaktadır. Bu nedenle, Adıyaman sosyal marketlerinden randevu alabilmek için birkaç kriter vardır. Randevu alabilmeniz için aşağıdaki kriterlerin en az birine uygun olmanız gerekiyor:

Deprem mağduru olmak veya yoksul olmak: Sosyal güvencesi olmayan veya düşük gelir seviyesine sahip olan kişiler, sosyal marketlerden faydalanmak için randevu alabilirler.

Zor durumda olmak: Sosyal marketlerden yararlanmak için zor durumda olduğunuzu gösteren belgeleriniz varsa (örneğin, işsizlik belgesi, kaymakamlık veya belediye yardım belgesi vb.), sosyal marketlerden faydalanmak için randevu alabilirsiniz.

5/5 - (1 Oy Verildi )

2 Yorum

  1. Lütfen bizi konteynerimmizi hazırlayıp bir an önce bizi çağırin ne olur çok zor durumdayız çadırda sıcak kalamiyoruz artık iki tane küçük çocuğum var bizimki Adıyaman otagarin orda ne olur rica ediyorum bizi çağırin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu