Güncel

www.trtçoçuk.net tr başvuru rüzgar gülü nasıl yapılır?

www.trtçoçuk.net tr başvuru rüzgar gülü! www.trtçoçuk.net tr başvuru rüzgar gülü 2023

www.trtçoçuk.net tr başvuru rüzgar gülü

Makalede Hangi Konular Bulunuyor?

www.trtçoçuk.net tr başvuru rüzgar gülü nasıl yapılır? www.trtçoçuk.net tr başvuru rüzgar gülü! www.trtçoçuk.net tr başvuru rüzgar gülü 2023

www.trtçoçuk.net tr başvuru rüzgar gülü
www.trtçoçuk.net tr başvuru rüzgar gülü

www.trtçocuk.net adresinde Rüzgar Gülü adlı bir yarışma programı bulunmaktadır. Bu programda çocuklar yaratıcılıklarını ve yeteneklerini sergileyerek yarışmaktadırlar. Başvurular da bu web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Başvuru için öncelikle web sitesindeki başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

Başvuru formunda adınız, soyadınız, yaşınız, iletişim bilgileriniz ve yeteneklerinizi gösteren bir video linki gibi bilgiler istenmektedir. Başvurunuzu tamamladıktan sonra, program yapımcıları sizinle iletişime geçebilirler. Başvuru süreci her yıl yenilenmektedir.

Ancak, Rüzgar Gülü programı ile ilgili en güncel bilgileri www.trtcocuk.net adresindeki “Programlar” bölümünden takip edebilirsiniz. Programa başvuru yapmadan önce, başvuru şartları ve tarihleri hakkında detaylı bilgi edinmenizi öneririz.

www.trtçoçuk.net tr başvuru rüzgar gülü nedir?

www.trtçoçuk.net tr başvuru rüzgar gülü 2023

Rüzgar Gülü yarışmasına başvuru yapmak için www.trtcocuk.net adresindeki başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formu aşağıdaki adımlar izlenerek doldurulabilir:

1. www.trtcocuk.net adresini açın.
2. Ana sayfada yer alan menüden “Programlar” seçeneğine tıklayın.
3. Programlar sayfasında yer alan Rüzgar Gülü başlığına tıklayın.
4. Rüzgar Gülü sayfasında “Başvuru Formu” butonuna tıklayın.
5. Başvuru formunu açın ve istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun.
6. Başvuru formunda yer alan alanlara adınız, soyadınız, yaşınız, iletişim bilgileriniz ve yeteneklerinizi gösteren bir video linki gibi bilgileri girin.
7. Tüm alanları doğru bir şekilde doldurduktan sonra “Gönder” butonuna tıklayın.

Başvuru formunu doldururken bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeye özen gösterin. Yeteneklerinizi gösteren video linkini doğru bir şekilde paylaştığınızdan emin olun. Başvuru formunu gönderdikten sonra, program yapımcıları sizinle iletişime geçebilirler. Başvuru süreci her yıl yenilenmektedir, bu nedenle en güncel başvuru şartları ve tarihleri hakkında www.trtcocuk.net adresindeki Rüzgar Gülü sayfasından bilgi edinebilirsiniz.

Yıldız Vermek İster Misin?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu