Güncel

Belediye ayakkabı başvurusu nasıl yapılır, şartları nelerdir

Belediye Ayakkabı Başvurusu Kimler Yapabilir? Şahinbey Belediyesi'nden Karne Hediyesi Spor Ayakkabısı Başvurusu Nasıl Yapılır? Belediye Ayakkabı Dağıtım Ne Zaman Yapılacak?

Şahinbey Belediyesi’nden Karne Hediyesi Spor Ayakkabısı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Belediye ayakkabı başvurusu nasıl yapılır, şartları nelerdir
Belediye ayakkabı başvurusu nasıl yapılır, şartları nelerdir

Belediye Ayakkabı Başvurusu Kimler Yapabilir? Şahinbey Belediyesi’nden Karne Hediyesi Spor Ayakkabısı Başvurusu Nasıl Yapılır? Belediye Ayakkabı Dağıtım Ne Zaman Yapılacak?

Şahinbey Belediyesi, öğrencilere destek olmak amacıyla karne hediyesi olarak spor ayakkabısı dağıtacak. Belediye tarafından yapılan açıklamaya göre, spor ayakkabı randevusu almak için öğrencilerin belirtilen adres üzerinden başvuru yapması gerekiyor.

Belediye, spor ayakkabısı dağıtımının randevulu olarak yapılacağını açıkladı. Bu nedenle öğrencilerin, https://www.sahinbey.bel.tr adresine girerek randevu alması gerekiyor. Randevu alındıktan sonra, öğrenciler belirtilen gün ve saatte en yakın sosyal tesis veya gençlik merkezinden spor ayakkabılarını teslim alabilecekler.

Belediye Ayakkabı Dağıtım Ne Zaman Yapılacak?

Şahinbey Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre, spor ayakkabısı dağıtımı yaz döneminde ortaokul, lise ve güz döneminde ise üniversite öğrencilerine yapılacak. Öğrenciler, başvuru yaparak belirlenen randevu gününde spor ayakkabılarını teslim alabilecekler.

Belediye Ayakkabı Başvurusu Kimler Yapabilir?

Şahinbey Belediyesi tarafından yapılan spor ayakkabısı dağıtımı, Şahinbey ilçesi sınırları içerisinde öğrenim gören ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerine yönelik olarak gerçekleştirilecektir.

Şahinbey belediyesi bisiklet başvurusu
Şahinbey belediyesi bisiklet başvurusu

Spor Ayakkabısı Dağıtımı Ücretsiz Mi?

Şahinbey Belediyesi tarafından yapılan spor ayakkabısı dağıtımı ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. Öğrencilerin başvuru yaparak belirtilen tarihte spor ayakkabısını teslim alması yeterli olacaktır.

Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Şahinbey Belediyesi tarafından belirlenen son başvuru tarihi henüz açıklanmadı. Ancak öğrencilerin, başvurularını en kısa sürede yaparak, spor ayakkabılarını alabilecekleri randevu günlerini önceden öğrenmeleri tavsiye ediliyor.

Şahinbey Belediyesi, öğrencilere karne hediyesi olarak spor ayakkabısı dağıtacak. Randevulu olarak gerçekleştirilecek olan spor ayakkabısı dağıtımı için öğrencilerin belirtilen adresten başvuru yapması gerekiyor.

Dağıtım yaz döneminde ortaokul, lise ve güz döneminde ise üniversite öğrencilerine yapılacak ve ücretsiz olacak. Son başvuru tarihi henüz belirtilmese de en kısa sürede başvuruların yapılması tavsiye ediliyor.

Şahinbey s.y.d.v başvuru sonucu, formu, nasıl başvurulur?
Şahinbey s.y.d.v başvuru sonucu, formu, nasıl başvurulur?
Yıldız Vermek İster Misin?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu