Güncel

Ahbap burs başvurusu nasıl yapılır, şartları nelerdir?

Ahbap burs başvurusu nereden yapılır? Ahbap burs başvuru şartları nelerdir? 5 bin tl burs kimlere verilecek?

Ahbap burs başvurusu nereden yapılır?

Makalede Hangi Konular Bulunuyor?

Ahbap burs başvurusu nasıl yapılır? Ahbap burs başvurusu nereden yapılır? Ahbap burs başvuru şartları nelerdir? 5 bin tl burs kimlere verilecek?

Ahbap burs başvurusu: Ahbapın başkanı Haluk Levent 6 şubat günü merkezi Kahramanmaraş olan depremde Ülkemizin en büyük felaketinin yaşanmasının ardından Ahbap derneğine yapılan bağışlarla epey gündeme gelmişti. Ahbap vakfı bu gelen bağışlarla deprem bölgesinde ve depremzedelerin ihtiyaçları doğrultusunda harcamalar yaparak ülkece gönülleri fethetmiş durumdadır.

Son yaptığı açıklamalarla anne babasını depremde kaybetmiş üniversite öğrencilerine bir yıl boyunca her ay 5 bin tl burs vereceklerini duyurdu.

Ahbap burs başvuru şartları nelerdir?

Ahbap burs başvuru şartları: Ahbap derneği her geçen gün büyümekte ve adını tüm türküyeye yaptığı iyiliklerle duyurmuş durumdadır. Özellikle 6 şubat günü merkezi Kahramanmaraşta olan depremden sonra yaptığı yardımlarla ilgi odağı olmuştur. Özellikle sanat camiasından yüklü bağışlar alan Ahbap derneği madur durumda olan her kesime el uzatmaktadır

Ahbap burs başvurusu yapacak kişilerin maddi durumlarının olmaması durumunda AHBAP vakfından çeşitli yardımlar alabileceklerdir. Son yapılan açıklamalarda AHBAP derneği depremde anne babasını kaybeden tüm öğrencilere bir yıl boyunca aylık 5 bin tl burs vereceğini bildirmiştir.

AHBAP burs başvurusu yapmak isteyen öğrenciler ahbap derneğinin web sitesine girdikten sonra üst sağda arama yerine burs başvurusu yazıp arattıklarında aşağıda resimde gösterdiğimiz gibi bir ekran çıkacaktır.

ahbap öğrenci bursu başvurusu
ahbap öğrenci bursu başvurusu

Yukarıda yazılan burs seçeneklerinden hangisine başvurmak istiyorsanız tıklayıp devam edebilirsiniz. Başvuru esnasında sizlerden kimlik bilgileri ve başvuru şekline göre çeşitli belgeler istenecektir. Bu bilgi ve belgeleri eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra başvuruda bulunabilirsiniz.

AHBAP BURS BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

3/5 - (2 Oy Verildi )

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu