Güncel

Sedat Peker deprem yardımı Yapacak mı?

Sedat Peker deprem yardımı

Makalede Hangi Konular Bulunuyor?

Sedat Peker deprem yardımı! Sedat Peker deprem yardımı Yapacak mı?

Sedat Peker’in 1999 depreminde Sakaryaya kurduğu aş evi ülkeye gündem olmuştu. Gazeteci Yılmaz Özdil’in haberine göre Devlet ortada yok iken Sedat Peker’in aş evi ve çadır kent kurması dikkatleri üzerine çekmişti.

Sedat Peker deprem yardımı
Sedat Peker deprem yardımı

Bilindiği üzere daha önceki depremlerde birçok konuda yardımlar yapan organize suç örgütü lideri Sedat Peker dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Başımıza gelen merkezi Kahramanmaraş olan ve 10 ilimizde yıkıma sebep olan depremin üçüncü gününe girmiş olmamıza rağmen halen tüm bölgelere yardım ulaşılmış değil.

Bu felaketin kapsama alanı oldukça geniş bir bölgeye yayılmaktadır. Organize suç örgütü lideri Sedat Peker geçmiş depremlerde çadır kent ve aş evi kurup gündeme gelmişti. Şimdiki depremde de vatandaşların aklındaki soru Sedat Peker deprem yardım yardımı yapacak mı bu depremde de aş evi veya çadır kent kuracak mı?

Sedat Peker deprem yardımı yapacak mı?

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker geçmiş yıllarda depremlerde yardımlar yapmıştı. Şu an Türkiyede olmadığı ve hakkında arama kararı olduğu bilinmektedir. Depremin üçüncü gününe girmiş bulunmaktayız. Şimdiye kadar organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in deprem bölgesine herhangi bir yardım göndermediği ve yurt dışında olduğu bilinmektedir.

5/5 - (7 Oy Verildi )

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu