Güncel

İtü Yardım Bileti! İtü Yardım Bileti Nedir?

İtü Yardım Bileti Oluştur! İtü Yardım Bileti Silme

İtü Yardım Bilet

Makalede Hangi Konular Bulunuyor?

İtü Yardım Bileti! İtü Yardım Bileti Nedir? İtü Yardım Bileti Oluştur! İtü Yardım Bileti Silme

İtü Yardım Bileti! İtü Yardım Bileti Nedir?
İtü Yardım Bileti! İtü Yardım Bileti Nedir?

İtü yardım bileti aradığınız soruların cevabını sunar. Ayrıca yardım bileti oluşturarak öğrenim hakkındaki merak ettiğiniz her şeyi öğrenmeniz mümkündür. Birbirinden farklı birimlerde yardım bilet oluşturarak aradığınız cevabı bulursunuz. Her bölümün birimi için merak ettiklerinizi farklı koordinasyon birimi ve daire başkanlıklarından öğrenirsiniz.

İtü Yardım Nedir?

İtü yardım bileti oldukça kapsamlı bir platformdur. Bu özel platform yardım amaçlı kurulmuştur. Hem eğitim hakkında hem diğer konular hakkında merak ettiklerinizi öğrenebileceğiniz konular birimler tarafından cevaplanır.

Ayrıca en sağlıklı bilgi yardım bileti oluşturulduktan sonra alınır. Çünkü her birim kendine sorulan soruyu eksiksiz bir şekilde cevaplar ve soru soran kişinin aklında hiçbir soru bırakmaz.

Öğrenciler, öğretim görevlileri ve memurlar merak ettiklerini kolayca öğrenebilir. Bizzat birimlerden öğreneceğiniz destekle her aklınıza takılanı sorabilirsiniz.

İtü Yardım Bileti Oluştur

İtü yardım bileti oluşturmak isteyenler şu adımları izlemelidir;

  • yardim.itu.edu.tr adresine giriş yapılmalı
  • Bilet oluşturmadan önce yardım talep edeceğiniz birim seçilmeli
  • Sorunuzun cevabı daha önce verildiyse soru cevap kısmından incelenmeli
  • Sorunuzun cevabı bulunmadıysa ilgili birime seçtikten sonra İTÜ kullanıcı ve İTÜ kullanıcısı olmayan kişilerin sisteme giriş yaparak merak ettiklerini öğrenebilmesi mümkündür

İtü Yardım Bileti Silme

İtü yardım bileti silme işlemleri için sisteme giriş yapmanız gerekir. Sorduğunuz bir soruyu silmek isterseniz kullanıcı adınızla birlikte sistem üzerinden istediğiniz görüntüleme ve işlem yapabilirsiniz. Ayrıca daha önceki tüm yardım biletlerini incelemeniz mümkündür.

Profil bilgilerinizi hatırlamıyorsanız şifre yenileme kısmından tekrar yeni bir şifre elde ederek sisteme giriş yapabilirsiniz.

Yıldız Vermek İster Misin?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu