Sosyal Yardımlar

Domestos Okul Hijyen Programı Başvuru

Domestos Okul Hijyen Programı Başvuru Formu! Domestos Okul Kampanyası! Domestos Okullara Yardım! Okullara Domestos Bağışı

Domestos Okul Hijyen Programı Başvuru Formu

Makalede Hangi Konular Bulunuyor?

Domestos Okul Hijyen Programı Başvuru Formu! Domestos Okul Kampanyası! Domestos Okullara Yardım! Okullara Domestos Bağışı

Tüm dünyanın bir numaralı temizlik ve hijyen markası olan Domestos, şimdi çocuklarınız için de yeni bir hijyen programı başlattı. Başlatılan bu projenin temelleri ise 2011 yılında atıldı. O günden bu zamana kadar geçen süre zarfında Domestos belirlediği etkinlik noktalarında bu projeyi hayata geçirdi.

Domestos Okul Hijyen Programı Başvuru Formu
Domestos Okul Hijyen Programı Başvuru Formu

Oluşturulan projenin temel amacı ise, gerçek temizliği hayatın her alanına en doğru bir şekilde öğretmektir. Bu projeye dâhil olmak isteyen kişiler ise Domestos Okul Hijyen programı başvuru formu sayfasına ulaşıp bu projeye dâhil olmak istiyor.

Oluşturulan proje, 2011 yılında TEGV ( Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ) işbirliği ile oluşturulmuştur. 2011 yılından beri geçen süre zarfında Türkiye genelinde tam olarak 595 bin çocuğa temizlik eğitimi verildi.

Domestos okul hijyen başvuru formu sayfasına ulaşmak için Kurumsal-Iletisim.Unilever-TR@unilever.com adresine mail yoluyla ulaşabilir ya da https://merkezisgb.meb.gov.tr/belgelendirme/ linkine hızlı ve güvenilir bir şekilde tıklayabilirsiniz.

Domestos Okul Kampanyası

Domestos okul kampanyası, belirlenen toplu yaşam alanlarında özellikle de çocukların bulunduğu yerlerde, daha hijyenik bir ortam yaratmayı hedefler.  Bu zamana kadar tam 72 ilde 14 bin ilköğretim okulunda milyonlarca çocuğa daha temiz bir okul ortamı sağlayan Domestos markası, 4 milyondan fazla şişeyi temizliğe destek projesi için okullara ücretsiz olarak göndermiştir.

  Domates markası, sadece okullara kendi ürettiği temizlik malzemelerini göndermekle kalmıyor aynı zamanda öğrenci ve öğretmenlere de hijyenin ana kurallarını anlatıyor. Bu eğitimlerin adı da ‘ Eğlen Öğren Hijyen ‘ olarak hayata geçmiştir.  

Oluşturulan bu proje pedagoglar eşliğinde ilkokul ve ortaokul çağında olan tüm çocukların eğitimine sunulmaktadır. Domestos markasının oluşturduğu bu proje kapsamında okullarda hijyen farkındalığı artmaktadır. Bu eğitimlere okullarda bulunan temizlik görevlileri de dâhil edilerek çocukların her alanda temiz bir eğitim görmesi hedefleniyor.

Domestos Okullara Yardım

Domestos okullara yardım projesi, kendi bünyesinde ‘ Okulum Temiz ‘ projesini de barındırmaktadır. Okulum Temiz projesi ile de okulların en pis yeri olan tuvaletlerde en üst derecede hijyen hedeflenmektedir. Bu sayede çocuklar mikrop ve bakterilerden arınmış yerlerde eğitimlerine devam edebilecek ve kamu kurumları tarafından yürütülen temizliklere de yardım etmiş olacaktır.

  Çocukların hijyen standartlarını yükseltmeyi hedefleyen bu proje ülkemizde yoğun ilgi ve destek görmektedir. Aynı zamanda Domestos tarafından başlatılan bu proje, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından da desteklenmektedir.

Okullara Domestos Bağışı

Eğer sizler de okullara domestos bağışı yapıp çocuklarınızın daha hijyenik bir ortamda eğitim görmesini istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Öncelikle herhangi bir marketten domestos ürünü almanız gerekmektedir.

Daha sonra satın aldığınız domestos ürününün üzerinde bulunan karekodu cep telefonlarınızdan okuttuktan sonra ekranınıza gelen okul listesinden dilediğinizi seçerek okullara domestos bağışı yapabilirsiniz. Bu proje kapsamında 10,000 den fazla okula domestos bağışı yapılmıştır.

Sosyal yardımlar ve daha fazlası için https://maddiyardimbasvurusu.com/sosyal-yardimlar/ linkine tıklayın.


5/5 - (8 Oy Verildi )

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu