Games

Dizipal524! Dizipal 524 com yeni link

Dizipal524

Dizipal524; takipçilerine uzun süre keyifli zamanlar geçiren ücretsiz filim siyesiydi. Fakat şu anda kapandığı sitesinin açılmadığı görünmektedir. Yeni güncel link aramalarına giren dizipal takipçilerine yeni link için önerilerimizi aşağıda sıraladık.

dizipal524 .com neden kapandı?

Dizipal524 .com güncel link; Dizipal filim sektöründe bir ilke imza atıp üyelik istemeden takipçilerine ücretsiz filim ve dizileri sunan web sitesidir. Diğer filim siteleri üyelik ve aylık belli miktarda para isterken dizipal tamamen ücretsiz ve üyelik istemeden bu hizmeti sunmaktadır.

Dizipal telif hakkı ihlalinden dolayı veya çeşitli şikayetlerden dolayı zaman zaman kapanmakta yerine tekrar dizipal güncel link şeklide türevleriyle takipçilerinin karşısına çıkmaktadır.

Dizipal524 .com güncel linkini nasıl bulabilirim?

Dizipal524 com güncel linkini veya güncel adresini bulmak için google’ye dizipal520, dizipal 505 com, şeklinde türevleriyle yazarak bulabiliriz. Genelde dizipal kelimesi değişmemektedir. Kapandığı zaman Kök kısmı dizipal kelimesi değişmiyor.

Dizipal güncel link için dediğimiz gibi kök kısmı değişmemekte ve dizipal520, dizipal 508 ve benzerleri şeklinde aramalar yaparak yeni güncel linki bulabilmemiz mümkündür. En son güncel olanı dizipal520 olduğu ve halen aktif durumdadır.

Şayet aktifliğini yitirmişse takipçilerin dizipal güncel adresi bulmaları pek zor olmuyacaktır. Dizipal ülkemizin haricinde dünya çapında takipçileri olan oldukça ilgi duyulan filim sitesidir. Diğer filim sitteleriyle kıyaslandığında takipçilerine tamamen ücretsiz hizmetinden dolayı epey ilgi odağı durumunda ve her geçen gün takipçileri çoğalmaktadır.

Dizipal güncel link neden değişti?

Dizipal524 güncel link net olmasa da telif hakkı ihlalinden veya şikayetlerden dolayı kapandığı düşünülmektedir. Daha önceleri de defalarca kapandı. Dizipalin kapanmasının ardından takipçileri her zamanki gibi dizipal güncel linkini herzamanki gibi aramaktalar.

Yeni dizipal güncel linki ise googlede arama motoruna dizipal520, dizipal 505 com gibi aramalar yaparak bulabildikleri bilinmektedir. Her ne kadar telif hakkını ihlal etse de büyük takipçi kitlesine sahip olan dizipal her kapanışında zaman kaybetmeden yeni dizipal güncel linkiyle tekrar takipçilerine hizmet vermeye başlamaktadır.

Sadece bölgemizde değil dünya çapında takipçileri olan dizipal ücretsiz hizmet verdiği için filim ve sinema severlerin odak noktası adresi haline gelmiş bulunmaktadır.

Dizipal524 .com güncel link neden açılmıyor?

Dizipal524 güncel link daha önceleri de olduğu gibi tekrar kapandığı ve yeni bir uzantı linkiyle hizmete açılmıştır. Dizipal güncel linki bilindiği üzere zaman zaman değişmektedir. Takipçileri birkaç dakika içerisinde yeni güncel linki bulabiliyor.

Sürekli kapandığı ve takipçilerine sunduğu ücretsiz ve avantajlı durumlardan dolayı takipçilerinin vazgeçilmezi olan dizipal şu anda dizipal520 olarak hizmet vermekte ve belli aralıklarla tekrar kapanacağı bilinmektedir. Bu tür kapatmalarla önüne geçileceği düşünülen dizipalin şimdiye kadarki kapatmalardan herhangi bir sonuç elde edilmediği ve takipçilerinin tekrardan dizipal güncel linkini arayıp bulduğu bilinmektedir.

Düğer tüm filim siteleri ücretli ve abonelik isterken dizipal herhangi bir abonelik veya ücret talep etmemektedir. Bu durum her ne kadar telif hakkını ihlal etse de dizi ve filim severlerin ilgisini çekiyor. Büyük bir kitleye sahip olan dizipalin dünya çapında çeviriler yaptığı arşivinde epey filim barındırdığı ve iyi çeviri yapabildiği bilinmektedir.

5/5 - (12 Oy Verildi )

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu