Güncel

Yargı Yayınevi Depremzede Kitap Yardımı

Yargı Yayınevi Depremzede Kitap Yardımları! Yargı Yayınevi Depremzede Kitap Yardımı Başvurusu! Yargı Yayınevi Kitap Yardımı Başvuru! Yargı Yayınevi Kitap Yardımı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yargı Yayınevi Depremzede Kitap Yardımları

Yargı Yayınevi Depremzede Kitap Yardımı! Yargı Yayınevi Depremzede Kitap Yardımı Başvurusu! Yargı Yayınevi Kitap Yardımı Başvuru! Yargı Yayınevi Kitap Yardımı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yargı Yayınevi Depremzede Kitap Yardımı
Yargı Yayınevi Depremzede Kitap Yardımı

Yargı Yayınevi yardımlarını esirgemedi ve ülkemizde ne yazık ki yaşanan deprem felaketinin ardından birçok öğrenciye kitap desteğinde ve ücretsiz canlı kurs konusunda yardımlar sunmaya başladı. Hiçbir öğrencinin eğitimden geri kalmaması için yardım yapma kararı alan yargı yayınevi hem online kurslar vererek hem de fiziki kitaplar ulaştırarak birçok depremzede öğrenciye yetişmeye çalışıyor. 

Merkez üssü Kahramanmaraş’ta meydana gelen deprem sonrasında KPSS sınavına girecek tüm adaylar için Yargı Yayınevi ücretsiz eğitim seti dağıtacağını bildirdi ve bu zorlu dönemde bir nebze de olsa öğrencilerin yüzünde tebessüm bırakmayı amaçladı. 

Depremzedelere yapılacak olan bu kitap yardımı kapsamında 3.000 adet 2023 KPSS Eğitim Bilimleri Tüm Dersler Konu Anlatımlı Modüler Set, 1.000 Adet KPSS Genel Kültür Genel Yetenek Seti ve binlerce kitap verilecek. 1 – 10 Mart 2023 tarihleri arasında yapılacak olan tüm başvurular kabul edilecektir.

Yargı Yayınevi’nin depremzedelere sunmuş olduğu Online Eğitim Başvurusu için https://yargionline.com/depremzede-kpss-adaylari-icin-ucretsiz-kurs/ linkine tıklayabilirsiniz. Birkaç saniye içerisinde sisteme üye olup bunun ardından hangi eğitimi almak istediğinizi seçebiliyorsunuz ve dersleri online bir şekilde takip edebiliyorsunuz.

Yargı Yayınevi Depremzede Kitap Yardımı Başvurusu

KPSS kitap yardımından kimler faydalanabilir konusu da vatandaşlar ve öğrenciler arasında merak edilen bir konu olarak karşımıza çıkıyor. Sadece depremin etkilemiş olduğu 11 ilde yaşayan vatandaşlar bu yardım başvurusunda bulunabilecek.

Bu iller arasında Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Malatya, Diyarbakır, Kilis, Şanlıurfa, Adıyaman, Osmaniye, Adana ve Elazığ yer almaktadır. Bu illerde yaşayan tüm öğrenciler ve depremden etkilenen tüm KPSS adayları yararlanabilecek.

Yargı Yayınevi’nin depremzede KPSS adayları için hazırladığı bu kitap yardımından faydalanmak çok kolay. İkametgah belgenizi 0850 532 96 53 numaralı Whatsapp hattına göndermeniz yeterlidir.

Yargı Yayınevi Depremzede Kitap Yardımı Başvuru

Yargı Yayınevi, çeşitli sosyal sorumluluk projeleri kapsamında kitap yardımı yapmaktadır. Kitap yardımı başvurusu yapmak isteyen kişiler veya kurumlar aşağıdaki adımları takip edebilirler:

  • Yargı Yayınevi’nin resmi web sitesine girin.
  • Ana sayfada yer alan “Hakkımızda” veya “Sosyal Sorumluluk” bölümüne tıklayın.
  • Açılan menüden “Kitap Yardımı” seçeneğine tıklayın.
  • Karşınıza gelen sayfada, kitap yardımı başvuru formunu doldurun.
  • Başvuru formunda, başvuru yapmak istediğiniz kurumun adı, iletişim bilgileri ve talep ettiğiniz kitapların miktarı gibi bilgileri belirtin.
  • Başvuru formunu tamamladıktan sonra, gönder tuşuna basarak başvurunuzu gönderin.

Yargı Yayınevi kitap yardımı başvurularını değerlendirir ve talep edilen kitapların mümkün olduğunca fazlasını sağlamaya çalışır. Başvuru sonucu hakkında, başvuru yapan kişi veya kurum ile iletişime geçilerek bilgi verilir.

Kitap yardımı başvuru koşulları ve detayları, Yargı Yayınevi’nin web sitesinde belirtilmemiş olabilir. Bu nedenle, daha detaylı bilgi almak için Yargı Yayınevi’ne doğrudan başvurabilirsiniz.

Yargı Yayınevi Kitap Yardımı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yargı Yayınevi’nin kitap yardımı şartları hakkında detaylı bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak, genellikle kitap yardımı veren kurumlar, kitap yardımı için belirli kriterlere uygun kişi veya kurumlara öncelik verirler. Bu kriterler arasında şunlar yer alabilir:

  • Okullar, kütüphaneler veya öğrenci yurtları gibi eğitim kurumlarına öncelik verilmesi
  • Kitap ihtiyacı olan dezavantajlı veya fakir ailelere yardım edilmesi
  • Talep edilen kitapların konusu veya içeriğiyle ilgili kısıtlamalar olması

Kitap yardımı başvurusu yaparken, talep ettiğiniz kitapların miktarını ve hangi amaçla kullanacağınızı açık bir şekilde belirtmeniz faydalı olacaktır.

Bunun yanı sıra, kitap yardımı yapmak isteyen kurumların web sitelerinde veya sosyal medya hesaplarında yayınladıkları duyuruları takip ederek, yardım şartları ve başvuru koşulları hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

3.4/5 - (12 Oy Verildi )

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu