Güncel

trt çoçuk rüzgar gülü başvuru nasıl yapılır?

trt çoçuk rüzgar gülü başvuru! trt çoçuk rüzgar gülü başvuru formu! trt çoçuk rüzgar gülü başvuru Yaş Sınırı! trt çoçuk rüzgar gülü başvuru formu doldur! trt çoçuk rüzgar gülü başvuru nasıl yapılır?

trt çoçuk rüzgar gülü başvuru

trt çoçuk rüzgar gülü başvuru! trt çoçuk rüzgar gülü başvuru formu! trt çoçuk rüzgar gülü başvuru Yaş Sınırı! trt çoçuk rüzgar gülü başvuru formu doldur! trt çoçuk rüzgar gülü başvuru nasıl yapılır?

Rüzgar Gülü Başvuru Nasıl Yapılır?
trt çoçuk rüzgar gülü başvuru

trt çoçuk rüzgar gülü başvuru trtcocuk.net.tr üzerinden yapılabilir. Çocukların ve ebeveynlerin katıldığı yarışma başvurusu ebeveynlerin gerçekleştireceği başvurularla online üzerinden yapılır. Online başvuru da tüm gerekli ayrıntıları öğrenirsiniz.  Ayrıca başvuru yapacak kişiler başvuru formunda ilgili adımları detaylı şekilde aktarmalıdır. Çocuk ve ebeveynlerin ilişkilerini kuvvetlendiren rüzgargülü yarışması oldukça öğretici bir programdır.

trt çoçuk rüzgar gülü başvuru formu

Rüzgar gülü başvuru formu üzerinden ayrıntıları öğrenmeniz mümkündür. Kurumun online başvuru platformunu inceleyebilirsiniz. Proje hakkındaki tüm detaylara hakim olmanız mümkündür. Bu şekilde form eksiksiz şekilde doldurularak sisteme gönderilmektedir.

Sizden talep edilen iletişim bilgilerinizi mutlaka doğru olması gerekir. Uygun görülürseniz verdiğiniz iletişim numarası üzerinden sizinle irtibat kurulur.

trt çoçuk rüzgar gülü başvuru Yaş Sınırı

trt çoçuk rüzgar gülü başvuru yaparken en çok merak edilen yaş sınırlamasıdır. Programa başvuru yapanlar 8 ve 12 yaş aralığındaki çocuklardır. Program belirli bir konsepti kapsadığı için belli bir yaş grubuna hitap eder. Eğer yaş kriteri uygunsa başvuru formu doldurulabilir.

Yaş kriterinin yanı sıra 2000 yılından önce doğan kişiler başvuru yapamaz. 2014 yılından sonra doğan kişilerin başvuru yapması gerekir. Çocukların yarıştığı program rekabet düşünülerek belirli yaş grupları arasında gerçekleştirilir.

Rüzgar gülü başvuru formu doldur

trt çoçuk rüzgar gülü başvuru formu ile yarışmaya başvurmanız mümkündür. Yarışma oldukça kapsamlı ve öğretici detayları içerir. Çocuklar hem eğlenir hem de öğrenir. Çocukları ekrana kitleyen bu özel yarışmada ebeveynler eğitimleri amaçlı onları bu yarışmaya yönlendirebilir.

Çocuklar için unutulmayacak bir anı yaşamaları için yarışmaya başvurmak mümkündür. Yarışmada çocukların eğlenerek öğrenmesine yardımcı olacak bilgi içerikli konsept mevcuttur.

Rüzgar gülü başvuru nasıl yapılır?

trt çoçuk rüzgar gülü başvuru formunu doldurmak isteyenler TRT ekibi iletişim merkezi üzerinden gerekli ayrıntıları öğrenebilir. Bu şekilde başvurunun nasıl yapılabileceğini öğrenerek ilgili başvurunuz oluşturursunuz. Ayrıca başvuruda sizden istenen bilgiler bulunur.

Çocuğun yaşı ve diğer kriterler uygunsa eğer başvuru gerçekleşebilir. Başvuruyu yaptıktan sonra belirli bir süre beklemeniz gerekir. İnceleme süresi sonucunda verdiğiniz bilgiler ışığında başvuru sonuçları bildirilir. Eğer yarışmaya uygun şartları taşıyorsanız verdiğiniz iletişim adresi üzerinden sizinle irtibata geçilir.

3/5 - (20 Oy Verildi )

5 Yorum

  1. Lütfen bize alın Çok bekliyoruz izi çok severek izliyoruz İyi ki varsınız rüzgar gülü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu