Games

SHİBA COİN YÜKSELİR Mİ 2023 Shiba coin 1 TL olur mu

SHİBA COİN YÜKSELİR Mİ 2023 Shiba coin 1 TL olur mu
SHİBA COİN YÜKSELİR Mİ 2023 Shiba coin 1 TL olur mu

Shiba nedir?

Makalede Hangi Konular Bulunuyor?

Shiba şaka tokeni olup Japonların meşhur shiba köpeğinden ilham alarak oluşturulmuştur. Doge coine rakip olarak kurulan token Ethereum blok zincirinde oluşturulmuştur. Shiba ekosistemi tamamen Shiba Inu topluluğunun kontrolündedir.

Shiba coin yükselir mi?

 

shiba yükselir mi?
shiba yükselir mi?

Yukarıda ekim 2022 ile ocak 2023 arası grafiğine bakıldığında ve piyasa iyiye giderse yükseliş olabileceği son iki ayda tl karşısında en yüksek 0,0002857 TL olduğu ve son iki ayda en düşük 0,0001469 TL olduğu görünmektedir.

Shiba token geçmişine bakıldığında hızla yükseldiği ve sert düşüşlere de maruz kaldığı ayrıca kripto para piyasasının tarihinde en hızlı yükseliş gösteren token 2022 yılında adından çok bahsettirmeyi başarmıştır. 2023 yılında piyasanın iyi gitmesi durumunda adından çokca bahsettireceği geçmiş zamana dayanarak söyleyebiliriz.

Shiba coin 1 TL Olur mu?

2020 yılında piyasaya sürülen ve birçok kişiyi kısa sürede zengin eden aynı zamanda tarihin en hızlı yükselişini yapan shiba token yerli yatırımcıların epey ilgisini çekmiş durumdadır.

Tüm zamanların en yüksek zirevesi 0,00008845 dolar olan shiba token yerli yatırımcının aklındaki shiba coin 1 TL olur mu sorunun cevabına olumsuz yanıtın göstergesidir. Bazı yatırımcılar geçmişte tokenin sert yükselişlerini göz önünde bulundurup shiba coin 1 TL olur mu sorusunu olumlu düşünse de shibanın arzının çok yüksek oluşu ve piyasaya bakıldığında 1 TL olma durumunun nerdeyse yok denecek kadar düşük bir ihtimal olduğu ap açık ortadadır.

Belli aralıklarla yakım yapan token sürekli adından bahsettirmektedir. Yakım her ne kadar olursa olsun tokenin sayısı haddinden fazla olduğu ve 1 TL olma ihtimalinin çok zor olduğu birçok kripto para yorumcusu tarfından söylenmektedir.

NOT: Kripto para piyasası sert çıkışlar yaptığı gibi sert düşüşlere de maruz kaldığı bilinmektedir. Yatırım yapmadan önce iyice araştırıp öyle karar vermeniz daha doğru olacağı ve makalemizi piyasaya göre yazdığımızı yatırım tavsiyesi olmadığını önemle belirtiriz.

Yıldız Vermek İster Misin?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu