Güncel

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru 2023

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu! Kim Milyoner Olmak İster Ne Zaman Başvurulur? Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Şartları Nelerdir? Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sorgulama

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu! Kim Milyoner Olmak İster Ne Zaman Başvurulur? Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Şartları Nelerdir? Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sorgulama

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru 2023
Kim Milyoner Olmak İster Başvuru 2023

Kim Milyoner Olmak İster başvuruları online üzerinden yapılabilir. Başvuru yapacak kişiler atv.com.tr üzerinden gerekli başvurusunu tamamlayabilir. Sizden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde girerek gerekli yarışmaya katılım formunu doldurabilmeniz mümkündür.

Başvuru yapacak kişilerin tüm gerekli koşulları sağlaması ve başvuru formunda belirtilen bilgileri eksiksiz şekilde doldurması gerekmektedir.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu

Kim Milyoner Olmak İster başvuru formunda ilgili adımları takip ederek başvurunuzu en güncel bilgilerle oluşturmanız talep edilmektedir. Buna ek olarak başvuruda sizden istenen bazı bilgiler bulunur. Başvuru sırasında sisteme giriş yapmanız gereken bilgiler şu şekildedir;

  • Fotoğraf
  • Kimlik numarası, isim ve soy isim 
  • Yaşadığınız şehir ve doğum yeriniz
  • Doğum tarihi ve cinsiyet bilgisi
  • Güncel cep telefonu ve ikinci cep telefonu
  • E-posta adresi 
  • Eğitim bilgileri
  • Meslek bilgileri
  • Medeni hal
  • Özel yetenek ya da hobiler

Kim Milyoner Olmak İster Ne Zaman Başvurulur?

Kim Milyoner Olmak İster başvurusu için herhangi bir zaman kısıtlaması yoktur. Bu sebepten dolayı dilediğiniz zaman başvuru yapmanız mümkündür. Ayrıca başvuru yapan kişiler mutlaka daha önce programa katılıp katılmadıklarını ya da bu yarışmada mülakat görüşmesine gidip gitmediğini işaretlemelidir.

Yarışmaya katılmak için herhangi bir süre bulunmaz ve dilediğiniz her zaman ya da her saat online üzerinden başvuru yapmanız mümkündür.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Şartları Nelerdir?

Kim Milyoner Olmak İster başvuru şartlarında öncelikli olarak 18 yaşını doldurma şartı aranmaktadır. Yaş kriteri ile birlikte diğer şartlar program dahilinde değerlendirilir. Yaşını dolduran herkes bu programa başvuru yapabilir. Ayrıca başvuruda tüm bilgileri doldurma şartı aranır.

Bu sayede başvurular değerlendirmeye alınır. Başvurusu değerlendirmeye alınmayacak kişiler yaş kriterini taşımıyor demektir.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sorgulama

Kim Milyoner Olmak İster sorgu işlemi için sorgulanabilecek herhangi bir ekran bulunmaz. Başvuruyu yaptıktan sonra olumlu görülmesi halinde size geri dönüş yapılır. Bu sebepten dolayı sorgulama yapabileceğiniz bir yol bulunmaz.

Eğer iletişim bilgilerinizi doğru verdiyseniz başvuru onaylandıktan sonra size birinci ve ikinci cep telefonu üzerinden ulaşılacaktır.

5/5 - (7 Oy Verildi )

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu