Güncel

Halk Tv Yardım Kampanyası Ne Kadar Toplandı?

Halk Tv Yardım Kampanyası! Halk Tv Yardım Kampanyası Amacı Neydi?

Halk Tv Yardım Kampanyası

Makalede Hangi Konular Bulunuyor?

Halk Tv Yardım Kampanyası Ne Kadar Toplandı? Halk Tv Yardım Kampanyası! Halk Tv Yardım Kampanyası Amacı Neydi? Halk Tv Yardım Kampanyalarında Ne Kadar Toplandı?

Halk Tv Yardım Kampanyası Ne Kadar Toplandı?
Halk Tv Yardım Kampanyası Ne Kadar Toplandı?

Halk Tv kampanyası ile depremzedelere düzenlenen yardım desteği büyük ilgi görmüştür. Destek kapsamında İzmir Büyükşehir belediyesi ve halk TV ortak yayınlar yapmıştır. Geçtiğimiz 22 Şubat tarihinde yapılan bir kira bir yuva özel yayını kampanyasıyla depremzedelere destek sağlanmıştır.

Halk TV kampanyasıyla birlikte yaklaşık 28.466 depremzede bir yıllık kira giderlerini karşılayabilecektir. Toplanan yardımlarla depremzedelerin kiraları ödenecektir.

Oldukça büyük bir bağış toplanmış ve binlerce aileye katkı sağlayacak destek bu kampanya sayesinde olmuştur.

Halk Tv Yardım Kampanyalarında Ne Kadar Toplandı?

Halk Tv yardım kampanyası ile birçok depremzede kampanyadan fayda sağlayacaktır. Depremzedelere yardımcı olmak adına halk dayanışması Halk TV kampanyasıyla sunulmuştur. Kampanya sonucunda 28.466 depremzede ev kampanyasından yararlanmıştır.

Bu kampanya dahilinde toplanan paralarla yaklaşık bir yıllık depremzedelerin kira masrafları ödenecektir. Kira masrafları ödenen depremzedeler nefes alacaktır.

Halk TV sağladığı destek ile birlikte daha birçok depremzedeye yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Halk Tv Yardım Kampanyası Amacı Neydi?

Halk Tv yardım kampanyası amacı depremzedelerin bir senelik kira masrafını karşılamaktır. Yüzlerce depremzedenin yararlanabileceği kampanya dahilinde kira bedelleri kampanya dahilinde karşılanacaktır.

Halk Tv yardım kampanyası dahilinde amaç doğrultusunda tüm depremzedelere yardımcı olmayı hedefler. Ayrıca kampanya henüz bitmiş değildir.

Kampanya yapılan bağışlar halen devam eder. Bu şekilde kampanyaya destek sağlayabilir ve kira yardımı için depremzedelerin bir senelik kira ödemelerine katkıda bulunabilirsiniz.


5/5 - (6 Oy Verildi )

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu