Güncel

Başkent Kart Gaz Fatura Ödeme! Başkent Kart Para Çekme

Başkent Kart Gaz Fatura Ödeme! Başkent Kart Doğalgaz Fatura Ödeme! Başkent Kart Müşteri Hizmetleri! Başkent Kart Para Çekme! Başkent Kart Para Yükleme

Başkent Kart Gaz Fatura Ödeme

Başkent Kart Gaz Fatura Ödeme! Başkent Kart Doğalgaz Fatura Ödeme! Başkent Kart Müşteri Hizmetleri! Başkent Kart Para Çekme! Başkent Kart Para Yükleme

Başkent kart kullanarak gazmatiklerden kart dolumu ya da fatura ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kolay ve hızlı bir şekilde yükleme işlemi hakkındaki videoları inceleyebilirsiniz. Başkent gaz gazmatikler bankamatiklerle birlikte bulunabilir. 

Başkent Kart Gaz Fatura Ödeme! Başkent Kart Para Çekme
Başkent Kart Gaz Fatura Ödeme! Başkent Kart Para Çekme

Genellikle yoğun kullanım alanlarında konumlanmıştır. Metro güzergahında gazmatik bulunur. Ayrıca AVM ve merkezlerde de gazmatik ekranlarına ulaşabilmek mümkündür. 

Gazmatik ile birlikte başkent kartınızı kullanarak fatura ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Fatura ödeme işlemleri için gazmatik ödeme yöntemlerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede sıra beklemeden hızlı ve kolay bir şekilde nakit ya da kredi kartı ile birlikte ödeme yapabilirsiniz. Gazmatik işlemleri herkesin kolayca anlayabileceği pratik bir şekilde düzenlenmiştir. 

Dokunmatik ekran üzerinden işlemlerinizi yapabilir ister kart dolumu isterseniz fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Buna ek olarak destek hattı üzerinden sorularınızı cevaplandırabilirsiniz. Dilerseniz 0850 252 22 22 destek hattını arayarak merak ettiklerinizi öğrenirsiniz. Gazmatik ile birlikte işlemleriniz oldukça hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleşir.

Başkent Kart Doğalgaz Fatura Ödeme

Başkent kart bilgileri ile birlikte gazmatik üzerinden ödeme yapabilmeniz mümkün olur. Ödeme yapmak için gerekli adımları gazmatik üzerinden takip edebilirsiniz. Fatura ödemesini başkent kart kullanarak ödemek isteyenler şu yöntemleri adım adım uygulamalıdır;

  • Öncelikli olarak ekranda fatura ödeme kısmını seçmeniz gerekir
  • Abone olduğunuz abonelik numarasını ya da barkod okuyucu kullanarak barkodu tanıtabilirsiniz
  • Ödenecek fatura son ödeme tarihi ve minimum ödeme tutarıyla birlikte abinin numarasını görüntülemenize imkan tanır 
  • Nakit ödeme seçeneği ya da kart ile ödeme seçeneğini tercih edebilirsiniz
  • Başkent kart ile ödeme yapılacaksa kartın arka yüzündeki 11 haneli numarayı girmeniz gerekir
  • Nakit ödeme yapılacaksa sisteme en az yatırılacak para tutarını ekranda görerek toplam tutarı geçmeyecek şekilde ödeme yapılabilir
  • Ödeme yapıldıktan sonra bilgi fişi alınabilir

İşlem oldukça kolay ve pratik bir şekilde gerçekleşmektedir. Mevcut Başkentgaz ile ödeme yapacak kişiler içerisinde bakiye bulunması halinde faturalarını ödeyebilir. Fatura ödeme işlemlerinde kart sistemini kullanacak kişilerin 7 gün 24 saat boyunca gazmatik işlemlerini yapabilmesi mümkündür.

Başkent Kart Müşteri Hizmetleri

Başkent kart müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek merak ettiklerinizi destek hattı üzerinden öğrenebilirsiniz. Müşteri hizmetleri işlemler sırasında yaşadığınız olumsuzlukları çözebilmenize yardımcı olmaktadır. Dilerseniz öneri ya da şikayetlerinizi destek hattına belirtebilirsiniz. 

Gazmatik destek hattı üzerinden hızlı ve kolay bir işlem yapmak için müşteri temsilcisi ile iletişime geçilebilir. Başkent kart hakkındaki her şeyi ve ödemelerin nasıl yapılacağını detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Destek hattı 0850 252 22 22 numaralı hat üzerinden ulaşılabilir.

Başkent Kart Para Çekme

Başkent kart para çekme işlemlerinde kartınızı kişiselleştirmeniz gerekir. Bu işlemi yaptıktan sonra en kapsamlı şehir kartı bankamatiklerde işlemler yapılabilecek duruma gelir. Temassız ödeme kolaylığı ve kart aidatı olmadığı için ayrıca nitelikli sosyal yardımlar için kullanılabilen başkent kart ile para çekmek için dilediğiniz bankamatik kullanabilirsiniz. 

Belediye sağladığı sosyal yardımları ihtiyaç sahibi kişilerin alabilmesi adına başkent kart hizmetini sağlamıştır. Fakat herkes bu karta ulaşabilir ve alo 153’ü arayarak başkent kart hakkındaki detaylara sahip olabilirsiniz.

Başkent Kart Para Yükleme

Başkent kart para yükleme için istediğiniz bankamatik kullanabilirsiniz. Ayrıca alışveriş yapabilir özel fırsatlardan yararlanabilir ve fatura işlemi yapabilirsiniz. Vatandaşlara özel olarak çıkartılan başkent kart avantajlı ve oldukça ulaşılabilir bir karttır. Özellikle alışveriş yaptığınızda size puan kazandırır ve özel fırsatlar ile taksit seçeneği yaratabilir. Güncel kart bilgileri ve ayrıntıları için alo 153 hattını arayabilir ve 5’i tuşladığınızda ilgili birime aktarılabilirsiniz. 

Destekler kapsamında başkent kart büyükşehir belediye tarafından Ankara’da yaşayan kişilere yönelik çıkartılabilir. Ankara’da yaşayan kişiler para yükleme veya para çekme ile alışveriş yapmak ayrıca fatura ödemek için başkent kart bankosundan 20 TL karşılığında bu kartı satın alabilir. Kartı kişiselleştirdikten sonra tüm hizmetlerden yararlanabilmeniz mümkündür. 

Karta sahip olmak isteyenler öncelikli olarak sosyalhizmetler.ankara.bel.tr üzerinden başvuru yapabilir. Başvurusunu oluşturan kişiler sonrasında bu kartı başkent kart bankosundan teslim alabilir.

Başvuru yapacak kişiler kimlik numarası, doğum tarihi, isim ve soy isim ayrıca cep telefonu ile birlikte onay kodunu cep telefonlarına gönderir ve başvuru noktalarında tercih edeceği bölgede bizzat gidip kartını teslim alabilir. Mutlaka öncesinde internet üzerinden başvuru yapmalı ve sonrasında kartınızı teslim almanız gerekir.

Güncel haberler ve ilgili başlıklar için https://maddiyardimbasvurusu.com/guncel/ linkine tıklayın.

5/5 - (11 Oy Verildi )

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu